Kredyty gotówkowe Opole – bezpłatne porównanie ofert

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

o ekspercie finansowym

Kredyt gotówkowy, co to w ogóle jest? 

Kredyt gotówkowy pozwoli szybko zaspokoić potrzeby finansowe klienta. Kredyty gotówkowe zaciągać mogą osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Kredyt gotówkowy jest także przeznaczony dla osób, które zatrudnione są w formie akceptowalnej przez bank, w którym starają się o kredyt. O taki kredyt mogą się również starać emeryci i renciści. Pieniądze uzyskane z kredytu mogą być dowolnie rozdystrybuowane przez biorcę. W przypadku kredytów gotówkowych bank także zobowiązany w do oceny zdolności kredytowej, jednakże w przypadku klientów indywidualnych, bank może ocenić ryzyko finansowe na podstawie historii wpływów na rachunek. Zobowiązanie spłaty kredytu gotówkowego może zostać rozciągnięte na kilka, a nawet na kilkanaście lat. Do kredytów gotówkowych zaliczają się takie kredyty, jak kredyt lombardowy i kredyt studencki. Kredytu gotówkowego nie można łączyć z pożyczką z firmy pożyczkowej. Firmy pożyczkowe oferują ogromne koszty kredytu gotówkowego, a klienci decydujący się na ich usługi muszą spłacić dwa razy więcej pieniędzy, niż faktycznie pożyczyli. Aby wybrać najlepszą ofertę kredytu należy wybrać między poradami doradcy finansowego, doradcy kredytowego, pośrednika finansowego oraz brokera kredytowego. 

Kredyty gotówkowe w Opolu, czy warto je zaciągnąć?

Kredyty gotówkowe w Opolu wbrew pozorom posiadają bardzo dobre warunki ofertowe. Na terenie województwa opolskiego działają banki komercyjne, które specjalizują się w udzielaniu przede wszystkim kredytów gotówkowych. Wiele z nich oferuje załatwienie wszelkich formalności przez internet i bez wychodzenia z domu. Na kredyt gotówkowy w Opolu warto się zdecydować także ze względu na wiele sprofilowanych kalkulatorów kredytowych dostępnych w Internecie. 

Kalkulatory kredytowe mogą pomóc klientowi w znalezieniu odpowiedniej oferty kredytu gotówkowego na terenie województwa opolskiego. W Opolu popularne są kredyty gotówkowe na dowód i bez zaświadczeń. Jest to świetna opcja dla osób, które nie mają czasu na załatwienie wszelkich formalności, a potrzebują gotówki w bardzo szybkim czasie. 

Co więcej, internetowe kalkulatory kredytowe określające najlepszą ofertę kredytu gotówkowego w Opolu, biorą pod uwagę także te banki, które zaświadczeń nie wymagają. Warto zaznaczyć, iż wielu doradców finansowych, doradców kredytowych, pośredników finansowych i brokerów kredytowych dokona bezpłatnego porównania kredytów, a my będziemy pewni tego, że nasza decyzja jest dobra.

Kredyt gotówkowy, który najtańszy?

Kredyt gotówkowy determinowany jest przez wiele czynników. Banki prześcigają się w ofertach kredytów gotówkowych, jednakże przeciętnemu klientowi ciężko jest ocenić, który z nich będzie dla niego najtańszy i najkorzystniejszy. Kredyt gotówkowy niesie ze sobą takie opłaty jak przede wszystkim odsetki. Banki podają oprocentowanie w skali roku. Pobierana przez bank jest także prowizja za udzielenie kredytu. Może być ona pobrana zaraz po wypłaceniu kredytu, skredytowana lub doliczona do pierwszej raty.

Kredyt gotówkowy pociąga za sobą koszt w postaci kosztów z tytułu ubezpieczenia. Ubezpieczenie ma zazwyczaj zabezpieczyć bank. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli RRSO ma odzwierciedlić relację kosztów całkowitych poniesionych przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu. RRSO to narzędzie, które bardzo często determinuje atrakcyjność oferty kredytu gotówkowego. Kategoryzujące kredyt gotówkowy jako najtańszy jest także oprocentowanie stałe i zmienne rat kredytu. Przy wyborze kredytu należy zwrócić uwagę na to, czy raty kredytu są stałe czy malejące. Wszystkie czynniki składające się na atrakcyjność i taniość kredytu gotówkowego powinny być przeanalizowane nie tylko przez kredytobiorcę, ale także jego doradcę finansowego. Na pewno najtańszymi nie będą pożyczki od firm pożyczkowych. To zazwyczaj te firmy proponują szybkość rozpatrzenia wniosków i kuszą klientów tzw. pożyczkami tylko na dowód. 

Eksperci Finansowi z Opola, dlaczego warto nam zaufać?

Doradcy kredytowi to niezbędny sprzymierzeniec w wyborze najlepszej oferty kredytu gotówkowego. Pamiętajmy też o czynnikach sprawiających, że kredyt gotówkowy staje się najtańszy. Doradcy finansowi mogą przeprowadzić bezpłatne porównanie kredytów i wybrać ten najlepszy. Doradcy są bezstronni i profesjonalni w swoim działaniu, dlatego pomogą nam wybrać ofertę najkorzystniejszą, a nie tę, która jest z banku, z którym współpracują. Profesjonalny doradca kredytowy odwiedzie nas od pomysłu korzystania z usług firm pożyczkowych, które kuszą klientów, a tak naprawdę zarabiają ogromne kwoty na potrzebach finansowych innych ludzi. Miejmy też na uwadze to, że kredyt gotówkowy z banku nie będzie tym samym, czym jest pożyczka z firmy pożyczkowej. Działalność banku określona jest szczegółowymi przepisami zawartymi w ustawie o kredycie konsumenckim. Broker kredytowy pomoże w dokładnej i prawidłowej interpretacji przepisów prawnych. 

Zawile sformułowane mogą być także postanowienia umowy o udzielenie kredytu gotówkowego. W tym przypadku pomoc brokera kredytowego również może okazać się nieoceniona.  Zanim zdecydujemy się na wybór kredytu gotówkowego to wybierzmy solidnego i rzetelnego doradcę kredytowego, bowiem to w jego rękach będą znajdowały się nasze finanse. Pośrednicy finansowi są pośrednikami danej transakcji. W przeciwieństwie do niezależnych doradców kredytowych czy brokerów kredytowych, zatrudnieni są w danej placówce, dlatego przybliżają, wyjaśniają i instruują klientów w takim zakresie, w jakim zajmuje się bank. 

Zauważmy, że pośrednicy finansowi otrzymują wynagrodzenie tylko i wtedy, kiedy klient zdecyduje się na zawarcie transakcji z bankiem. Pośrednikom finansowym zależy na sprzedaży, często niekorzystnego kredytu gotówkowego potencjalnemu klientowi, ponieważ zarobią więcej. Doradcy kredytowi kierują się dobrem klienta i jego interesem, a nie swoim. Warto zaufać niezależnym doradcom kredytowym i brokerom kredytowym, aby potem nie żałować swojej kredytowej decyzji.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami finansowymi

pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca Kredytowy Opole

Doradca Finansowy Opole – Doradca Kredytowy – bezpłatne porównanie ofert bankowych – działamy w całej Polsce!