Kredyty konsolidacyjne Opole – bezpłatne porównanie ofert

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

o ekspercie finansowym

Kredyt konsolidacyjny,
co to w ogóle jest?
 

Wpadłeś w tzw. pętlę zadłużenia? A może masz już kilka zobowiązań, a wszystko wskazuje na to, że niestety czekają Cię kolejne? Nie masz zupełnie pomysłu na wyjście z tej sytuacji?

W takim razie powinieneś skorzystać z możliwości konsolidacji kredytów w Opolu. Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Opolu. Dla Twojej wygody i komfortu, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty w naszym biurze telefonicznie lub mailowo. Kredyt konsolidacyjny, to obok refinansowania, jeden z najlepszych sposób na wyjście z długów i poprawę Twojej sytuacji finansowej, jeżeli nie masz akurat widoków na szybki zastrzyk gotówki. Celem kredytu konsolidacyjnego jest połączenie kilku zobowiązań w jedno z mniejszą, czyli łatwiejszą do spłaty ratą. Możesz też przy okazji wydłużyć okres kredytowania, jeżeli zaproponowana rata będzie mimo wszystko zbyt wysoka. Jest to dużo bezpieczniejsza opcja, niż tak popularne jeszcze kilkanaście lat temu kredyty-chwilówki. Tutaj nie musisz oddać po kilku dniach całości pożyczone kwoty wraz z ogromnymi odsetkami. 

Kredyty konsolidacyjne w Opolu, czy warto je zaciągnąć?

 

Odpowiedź na to pytanie, zależy tak naprawdę w dużej mierze od Twojej sytuacji finansowej. Czy masz środki na bieżące wydatki Twojego gospodarstwa domowego? Czy jesteś w stanie pokryć jakiś niespodziewany wydatek, jak np. prywatną wizytę u lekarza lub weterynarza? Jak dużą część Twoich miesięcznych dochodów pochłaniają raty kredytów? Jeżeli ledwo wiążesz koniec z końcem i ciągle pożyczysz pieniądze od bliskich lub mdlejesz na myśl o niespodziewanych wydatkach, warto rozważyć kredyt konsolidacyjny w Opolu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, odzyskasz pełną kontrolę nad swoim życiem i nie będziesz czuł się niezręcznie wobec bliskich. Jedna rata, to też brak konieczności pamięta o kolejnych terminach spłat. Nie będą Cię też już czekały przykre niespodzianki, gdy zobaczysz prawie puste konto po realizacji kilku stałych zleceń. Konsolidacja uchroni Cię przed coraz większym zapętlaniem się w zobowiązaniach finansowych, co mogłoby się dla Ciebie skończyć mało przyjemną wizytą komornika. Pamiętaj też, aby korzystać tylko i wyłącznie z usług profesjonalistów. Tylko wówczas masz gwarancję, że otrzymasz pomoc, jakiej potrzebujesz, a nie wpadniesz w jeszcze większe kłopoty finansowe. Egzekucja komornicza będzie miała wpływ na Twoją przyszłą zdolność kredytową. Nawet jeżeli Twoja sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie, nie będziesz już wiarygodnym klientem dla większości instytucji finansowych. Co za tym idzie, możesz mieć poważne problemy z uzyskaniem kredytu nie tylko konsolidacyjnego, ale również hipotecznego czy na rozwój firmy. Warto zatem pomyśleć o tym wcześniej i w porę zareagować. 

Kredyt konsolidacyjny, który najtańszy? Porównaj oferty u Eksperta kredytowego za darmo!

Jeżeli obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wyborem odpowiedniej oferty, skorzystaj z pomocy naszych doradców kredytowych w Opolu. To nic nie kosztuje! Wynagrodzenie otrzymamy dopiero wówczas, gdy znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę, a Ty zdecydujesz się podpisać umowę z wybranym bankiem. To bank nam zapłaci, a nie Ty. Nie oznacza to, że sprzedamy Ci ofertę banku, z którym współpracujemy. Jesteśmy niezależnym biurem pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego i nie wolno nam tak postępować. Nie jesteśmy pracownikami banku, dlatego kierujemy się w swojej pracy wyłącznie Twoim szeroko pojętym interesem. Wybieramy oferty, które pozwolą Ci wyjść z finansowego kryzysu, a nie popaść w jeszcze większe tarapaty. Konsolidacja kredytu w Opolu powinna zakończyć się wyborem optymalnej oferty, dzięki której staniesz finansowo na nogi. Na rynku jest dość duży wybór ofert, ale w takich przypadkach przydaje się fachowa wiedza i doświadczenie. Dzięki niej, nasi doradcy są w stanie czytać między wierszami i sprawnie odrzucać oferty, które kompletnie nie są kompatybilne z Twoimi potrzebami. To również ogromną oszczędność czasu i nerwów dla Ciebie.  

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów konsolidacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim

+48 533 88 78 78

Eksperci Finansowi z Opola, dlaczego warto nam zaufać?

Już sam fakt, że wynagrodzenie otrzymujemy dopiero po pozytywnym załatwieniu sprawy, przemawia na naszą korzyść. Dodatkowo jesteśmy nadzorowana przez państwową instytucję, która ma prawo nakładać na instytucję finansowe wysokie kary, a nawet całkowicie zakazać im wykonywania działalności. Nie skupiamy się na ofercie tylko jednego, czy dwóch banków. Bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty aż 28 banków. Niemniej jednak, jeżeli nie znajdziemy nic odpowiedniego dla Ciebie, nasi doradcy postarają się wynegocjować specjalnie dla Ciebie indywidualne warunki kredytowania. 

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale z bankami można, a nawet trzeba negocjować! Jednak rozumiemy, że stres w obliczu problemów finansowych często przesłania logiczne myślenie i utrudnia takie rozmowy. Nie każdy jest też mistrzem negocjacji. Ale od czego masz nas? Pomożemy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę. Wbrew pozorom, nie będzie to zawsze ta z najniższym oprocentowaniem! Weźmiemy pod lupę także dodatkowe koszty, jak np. ubezpieczenie, czy prowizję za udzielenie kredytu albo dodatkową opłatę za możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. Odrzucimy oferty z ukrytymi kosztami lub zobowiązujące Cię do skorzystania z jeszcze wielu innych produktów finansowych danego banku

Dołożymy wszelkich starań, aby sporządzić wniosek tak, żebyś wkrótce otrzymał pozytywną decyzję kredytową. Wyślemy Twój wniosek do 2 lub 3 banków, by maksymalnie zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie kredytu. Dopilnujemy, żeby wniosek nie został odrzucony z powodu braków formalnych, co niestety bardzo często się zdarza,  a przez to wydłuża się niepotrzebnie czas oczekiwania na środki pieniężne. Dzięki naszej pomocy, nie zgubisz się w gąszczu formalności. Pomożemy Ci też skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. Ponadto, bardzo cenna jest dla nas dobra opinia naszych klientów, ponieważ uważamy, że rekomendacje, to najlepszy sposób, aby nasza oferta doradztwa kredytowego dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Naszą misją jest pomoc ludziom w trudnej sytuacji finansowej. 

Zachowujemy dyskrecję, jesteśmy taktowni i wyrozumiali. Nie oceniamy i nie komentujemy Twojego postępowania. Możesz być pewien, że to, o czym nam opowiesz, nie wyjdzie poza ściany naszego biura. Zadajemy tylko takie pytania, które są absolutnie niezbędne do efektywnego wypełnienia Twojego wniosku kredytowego. Szanujemy Twoją prywatność i nie wypytujemy o zbędne informacje. Dokładamy najwyższych starań, aby wybrana przez naszych doradców oferta w pełni spełniała Twoje oczekiwania. Przeczytamy wraz z Tobą projekt umowy kredytowej i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasza współpraca nie zakończy się jednak z chwilą wyboru przez Ciebie konkretnej oferty i podpisania umowy o kredyt konsolidacyjny. Oferujemy Ci wsparcie podczas całego okresu kredytowania. Jeżeli więc cokolwiek wzbudzi Twoje wątpliwości, np. nagły wzrost raty lub kosztów ubezpieczenia, niezwłocznie skontaktuj się z nami, a my postaramy się to jak najszybciej wyjaśnić z przedstawicielem kredytującego Cię banku. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami finansowymi

pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca Kredytowy Opole

Doradca Finansowy Opole – Doradca Kredytowy – bezpłatne porównanie ofert bankowych – działamy w całej Polsce!