Kredyty hipoteczne Opole – bezpłatne porównanie ofert

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

o ekspercie finansowym

Kredyty hipoteczne Opole

Chcesz kupić nowe mieszkanie w Opolu? A może zastanawiasz się nad budową domu jednorodzinnego?

Jeżeli w chwili obecnej nie dysponujesz odpowiednimi funduszami, to zapewne rozważasz zaciągnięcie kredytu hipotecznego. W sytuacji braku oszczędności czy możliwości pożyczenia pieniędzy od najbliższych jest to najkorzystniejszejsza opcja, pozwalająca spełnić marzenie o nowej nieruchomości.

Sprawdź również kredyt 2% w Opolu i okolicach!

Wybór kredytu hipotecznego nie jest jednak takim prostym zadaniem. Konkurencja między poszczególnymi bankami jest bardzo duża i każdy z nich stara się przekonać klienta do siebie. Jedne kuszą niskim oprocentowaniem, drugie brakiem prowizji a jeszcze inne ofertami specjalnymi. Jak się w tym gąszczu odnaleźć i wybrać najlepsze rozwiązanie? Na pewno pomoże w tym Doradca Finansowy z Opola.

Kredyt mieszkaniowy / hipoteczny – co to jest?

Kredyt mieszkaniowy oferują wszystkie najważniejsze banki. Jak sama nazwa wskazuje jest to kredyt celowy, czyli musi być przeznaczony na zakup nieruchomości. Bardziej precyzyjną nazwą jest jednak kredyt hipoteczny, ponieważ takie zobowiązanie pozwala nie tylko nabyć nowe mieszkanie, ale również działkę oraz wybudować dom. Jego zabezpieczeniem jest hipoteka ustanowiona na rzecz banku kredytującego na prawie użytkowania wieczystego lub prawie własności nieruchomości.

Kredyt hipoteczny, z racji wysokiej kwoty, jest zazwyczaj długoterminowy, ponieważ pozwala to na uzyskanie korzystnej raty. Należy jednak mieć na uwadze, że każdy dodatkowy rok jego spłacania sprawia, że oddajemy do banku więcej odsetek. Dlatego okres kredytowania musi być bardzo starannie dobrany i uwzględniać wiele czynników mogących się w międzyczasie wydarzyć. W tej kwestii nieoceniona będzie pomoc Doradcy Kredytowego, który pokaże na co należy zwracać największą uwagę. 

Szczegółowo omówi również samą konstrukcję takiego zobowiązania i pokaże jakie elementy wpływają na jego całkowity koszt. 

Kredyt hipoteczny – czy warto go zaciągnąć w Opolu?

Skorzystanie z kredytu hipotecznego jest często jedyną możliwością zakupu nowej nieruchomości. W porównaniu do pożyczki gotówkowej jest on zdecydowanie tańszy, więc jego zaciągnięcie jest stosunkowo opłacalne, jednak pod warunkiem, że wybierze się właściwą ofertę. Współpraca z pośrednikiem kredytowym znacznie to ułatwi, ponieważ współpracuje on z wieloma bankami. Dzięki temu ma z jednej strony duże obeznanie, a z drugiej wiele możliwości wyboru.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego w Opolu trzeba zwracać uwagę na kilka bardzo ważnych elementów. Najważniejszym z nich oprocentowanie, bo to ono w głównej mierze decyduje o całkowitych kosztach. Składa się ono ze stałej marży bankowej oraz zmiennego WIBOR-u. Oznacza to, że rara kredytu mieszkaniowego może wzrastać lub się obniżać, w zależności od poziomu stóp procentowych. Z kolei poziom marży uzależniony jest od oceny ogólnej kredytobiorcy oraz wysokości wkładu własnego. Należy również przemyśleć czy kosztem niższej marży opłaca się płacić na początku wyższą prowizję lub skorzystać z pakietu ubezpieczeń oferowanych przez bank.

Jezeli do tej pory nigdy nie korzystałeś z bankowych kredytów, to taka analiza może być dość skomplikowana. Dlatego tym bardziej powinieneś się umówić na niezobowiązujące spotkanie z Doradcą Finansowym, który wprowadzi Cię w tej finansowy świat i wyjaśni wszystko krok po kroku, prostym i zrozumiałym językiem.

Kredyt hipoteczny w Opolu  – który wybrać?

Kredyt mieszkaniowy w Opolu oferowany jest przez wszystkie najważniejsze banki działające na terenie naszego kraju. Chcąc wybrać najlepszą dla siebie opcję masz dwie możliwości. Pierwszą z nich jest chodzenie od jednego oddziału do drugiego i samodzielna analiza poszczególnych ofert. Wymaga to jednak odpowiedniej wiedzy i sporej ilości wolnego czasu. Drugą możliwością jest nawiązanie współpracy z Ekspertem Finansowym, który działa na terenie woj. opolskiego, który przeprowadzi bezpłatne porównanie kredytów.

Dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić czas, ponieważ wszystko załatwisz w jednym miejscu. Nie musisz odpowiadać wiele razy na te same pytania oraz analizować poszczególnych parametrów. Doradca z gąszczu ofert wybierze 2-3 najkorzystniejsze rozwiązania, szczegółowo je omówi, pokaże ich wady oraz zalety. Następnie pomoże załatwić wszystkie niezbędne formalności, takie jak: skompletowanie dokumentów czy wypełnienie wniosków wraz z załącznikami. Będzie prowadził również rozmowy z bankami, a na sam koniec zwróci uwagę na najważniejsze aspekty zawarte w umowie kredytowej.

Decydując się na kredyt hipoteczny trzeba mieć na uwadze, że nie ma jednej uniwersalnej oferty czy jednego banku, który będzie dobry dla wszystkich. Każdy z nich może również odmówić udzielenia kredytu. Współpraca z pośrednikiem kredytowym sprawi, że unikniesz takich problemów. Dzięki swojemu doświadczeniu wie, do których banków warto złożyć w danej chwili wnioski, tak aby udało się uzyskać kredyt i żeby był on udzielony na najlepszych dla Ciebie warunkach.

Doradcy Kredytowy Opole – dlaczego warto nam zaufać?

Decydując się na współpracę z Doradcą Kredytowym z Opola możesz liczyć na to, że zyskasz niezależnego partnera. Nie jesteśmy związani z żadnym bankiem i nikt odgórnie nie narzuca nam, co mamy oferować swoim klientom. W naszej pracy zawsze kierujemy się ich dobrem, bo zależy nam na długofalowej współpracy oraz na tym, żeby nasze usługi były polecane wśród ich znajomych czy członków rodziny.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, co nie oznacza, że pracujemy za darmo. Jesteśmy wynagradzani za skuteczną pracę, czyli w tym przypadku za załatwienie kredytu hipotecznego. Dlatego możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, żebyś mógł go otrzymać. Nasza współpraca nie kończy się również wraz z uruchomieniem kredytu. Cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji i monitorujemy czy np. nie ma możliwości przeniesienia kredytu do innego banku i obniżenia jego raty. 

Dlatego nie zwlekaj dłużej i czym prędzej umów się na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie i ustal dogodny dla siebie termin.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! To nic nie kosztuje a może zaoszczędzić setki tysięcy złotych!

Kredyt na mieszkanie Opole

W dzisiejszych czasach wiele osób chce mieć swoje własne cztery kąty. Jednak jest to dość trudne, w jakich czasach żyjemy, ponieważ nie każdego stać na to, by kupić sobie ot, tak własne mieszkanie. Stąd też warto zastanowić się nad wzięciem kredytu hipotecznego czy to gotówkowego. Jednak bardzo często banki wymagają od nas wkładu własnego. A ciężko jest jeździć po wszystkich bankach i znaleźć coś odpowiedniego. Spróbuj skorzystać z oferty eksperta finansowego, przez to nie musisz już sam jeździć do każdego banku osobno i dopytywać się o ofertę danego banku. Teraz masz to wszystko w jednym miejscu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty eksperta finansowego, który bez problemu pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla ciebie kredyt. Nawet jeśli nie posiadasz swojego wkładu własnego. Jego zadaniem jest porównać oferty wielu banków i dopasować odpowiednią do posiadanej przez ciebie zdolności kredytowej. Jest to oszczędności pieniędzy a co najważniejsze czasu. Wszystko w jednym wygodnym miejscu tak by wszystko poszło bez jakichkolwiek problemów.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami finansowymi

pon – pt: 8:00 – 17:00

+48 533 88 78 78

Doradca Kredytowy Opole

Doradca Finansowy Opole – Doradca Kredytowy – bezpłatne porównanie ofert bankowych – działamy w całej Polsce!